23.8 C
Скопје
15:29 - 28 мај, 2024

Ознака : среда

АстроСлајдерХороскоп

Астро прогноза за среда, 15 март

Еспресо
ОВЕН Овните треба да бидат внимателни и да избегнуваат конфликти во односите со колегите и претпоставените. Обидете се да посветите повеќе внимание на вашите најблиски...
Ви ПрепорачувамеЖенски печатЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Во среда почнува ОФФЕСТ: Осум концертни настапи и еден документарен филм

Еспресо
Дваесет и првото издание на традиционалниот OFFest ќе се одржи од 1 до 4 јуни во Националната опера и балет и МКЦ. Фестивалот годинава го сочинуваат...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Дневен хороскоп за среда, 18 март – Погледнете каква ќе ви биде оваа среда

Еспресо
Овен Претерувате со својата љубопитност или потреба да се вплеткувате во нечии планови. Потребно е да ја задржите дистанцата. Некоја личност од минатото ќе сака...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Дневен хороскоп за среда, 11 март: Раковите ги очекуваат позитивни промени на работа, Водолиите се пред почеток на нова врска!

Еспресо
ОВЕН Околностите се добри и доаѓате лесно до успех. На работното поле се ви оди како подмачкано. Ве очекува шанса за интересно и романтично познанство...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 19 февруари среда – Стрелците го запоставиле здравјето, Водолиите ги очекуваат поголеми приходи

Еспресо
Овен Обидете се да спречите кавга со еден соработник. Имате добри идеи за работа, но треба да ги реализирате. Потрудете се и добро ќе заработите....
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 05 февруари – Прочитајте што ве очекува оваа среда!

Еспресо
Овен Сакате да го промените односот со колегите и соработниците? Време е да ја промените стратегијата. Заљубени сте и среќни. Вашата насмевка го покажува тоа....
АстроХороскоп

Хороскоп за 29 јануари среда – Биковите да престанат да се расправаат, Јарците ќе мора да го променат однесувањето

Еспресо
Овен Ќе морате да прифатите нечие влијание и да го прилагодите вашиот стил во согласност со барањата кои ги имаат вашите соработници. Вашето добро расположение...
АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Хороскоп за 22 јануари – Погледнете што ве очекува оваа среда!

Еспресо
Овен На полето за работа ви доаѓа големо растеретување и убави вести кои ќе ви ги донесат вашите блиски соработници. Можете да очекувате прилика уште...
Хороскоп

Хороскоп за среда 11 декември – На Овните ќе им биде потребна поддршка од пријателите, Лавовите ќе завршат многу важна работа

Слободен печат
Овен Не сте во најдобро расположение но затоа се тука пријателите кои навистина ќе направат се за да ја подобрат вашата состојба, возвратете им со...
СценаХороскоп

Хороскоп за 20 ноември среда, Близнаците не смеат да си играат со својата позиција, Водолиите ќе бидат пресреќни

Igor
Овен Денот не е поволен за патувања или соработка со странство, па на тоа поле немојте многу да очекувате. Во љубовта ви се допаѓа личност...