Tag : среда

Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за среда, 18 март – Погледнете каква ќе ви биде оваа среда

Еспресо
Овен Претерувате со својата љубопитност или потреба да се вплеткувате во нечии планови. Потребно е да ја задржите дистанцата. Некоја личност од минатото ќе сака...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за среда, 11 март: Раковите ги очекуваат позитивни промени на работа, Водолиите се пред почеток на нова врска!

Еспресо
ОВЕН Околностите се добри и доаѓате лесно до успех. На работното поле се ви оди како подмачкано. Ве очекува шанса за интересно и романтично познанство...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 19 февруари среда – Стрелците го запоставиле здравјето, Водолиите ги очекуваат поголеми приходи

Еспресо
Овен Обидете се да спречите кавга со еден соработник. Имате добри идеи за работа, но треба да ги реализирате. Потрудете се и добро ќе заработите....
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 05 февруари – Прочитајте што ве очекува оваа среда!

Еспресо
Овен Сакате да го промените односот со колегите и соработниците? Време е да ја промените стратегијата. Заљубени сте и среќни. Вашата насмевка го покажува тоа....
Астро Хороскоп

Хороскоп за 29 јануари среда – Биковите да престанат да се расправаат, Јарците ќе мора да го променат однесувањето

Еспресо
Овен Ќе морате да прифатите нечие влијание и да го прилагодите вашиот стил во согласност со барањата кои ги имаат вашите соработници. Вашето добро расположение...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 22 јануари – Погледнете што ве очекува оваа среда!

Еспресо
Овен На полето за работа ви доаѓа големо растеретување и убави вести кои ќе ви ги донесат вашите блиски соработници. Можете да очекувате прилика уште...
Хороскоп

Хороскоп за среда 11 декември – На Овните ќе им биде потребна поддршка од пријателите, Лавовите ќе завршат многу важна работа

Слободен печат
Овен Не сте во најдобро расположение но затоа се тука пријателите кои навистина ќе направат се за да ја подобрат вашата состојба, возвратете им со...
Сцена Хороскоп

Хороскоп за 20 ноември среда, Близнаците не смеат да си играат со својата позиција, Водолиите ќе бидат пресреќни

Igor
Овен Денот не е поволен за патувања или соработка со странство, па на тоа поле немојте многу да очекувате. Во љубовта ви се допаѓа личност...
Сцена Хороскоп

Хороскоп за 13 ноември среда – Овните треба да внимаваат што зборуваат, Лавовите ќе паднат во искушение

Igor
Овен Може да ви се случи од вас да излезе некоја тајна информација која некој ќе се обиде да ја злоупотреби против вас. Нема да...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian