11.8 C
Скопје
23:10 - 29 февруари, 2024

Ознака : Билјана Дебарлиева

Ви ПрепорачувамеИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Билјана Дебарлиева: Матурата на синот Мики се славеше со две забави во викендичка

Милица Џаровска
Дебарлиеви на оригинален начин ја прославија матурата на синот Мики. Во природа, во нивната викендица во Скопска Црна Гора се собраа нивните најблиски и како...
Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдер

На еспресо со Билјана Дебарлиева, водителка: Оптимистка сум, верувам дека утре ќе биде подобро од вчера

Јасмина Кантарџиева Димков
Во нејзината долгогодишна водителска кариера обработувала теми од најразлични области и сфери на животот и секојдневието. Сепак, Билјана е најмногу своја во темите поврзани со...
Наши ФациСлајдерСцена

Билјана Дебарлиева ново лице на емисијата „Фактор здравје“

Еспресо
По 11 години појавување на фрекфенцијата на Канал 5 ТВ, водителката Билјана Дебарлиева направи трансфер во телевизија 24 каде секојдневно ќе ја гледаме наутро во...