Ознака : јован

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Прва фотографија по породувањето: Српската пејачка Сека Алексиќ не ја симнува насмевката од лицето, а погледнете што напиша за малиот Јован! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Сека Алексиќ по породувањето со второто синче не ја симнува насмевката од лице, а со фановите сподели фотографија од породилиштето. Ова е прва фотка...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

СЕ ПОРОДИ СЕКА АЛЕКСИЌ: Пејачката му го даде името на синот по крстителот на Исус Христос! (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Сека Алексиќ на социјалната мрежа Инстаграм објави дека родила уште еден син по име Јован. Гордата мајка веднаш објавила слики од своето новороденче на...