16.8 C
Скопје
01:36 - 26 мај, 2024

Ознака : презентерка

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

РЕЦЕПТ ОД ТРАДИЦИОНАЛНАТА МАКЕДОНСКА КУЈНА: Омиленото јадење на Гордана Ѓорчева, презентерка на вести

Н.М.
И покрај тоа што во последно време сите сме преориентирани на здрава исхрана која вклучува повеќе зеленчук, сепак не треба да ја заборавиме традиционалната македонска...