9.8 C
Скопје
07:12 - 15 април, 2024

Ознака : Гордана Ѓорчева

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

РЕЦЕПТ ОД ТРАДИЦИОНАЛНАТА МАКЕДОНСКА КУЈНА: Омиленото јадење на Гордана Ѓорчева, презентерка на вести

Н.М.
И покрај тоа што во последно време сите сме преориентирани на здрава исхрана која вклучува повеќе зеленчук, сепак не треба да ја заборавиме традиционалната македонска...