37.8 C
Скопје
18:05 - 19 јули, 2024

Ознака : 1 ноември

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Народни верувања за 1 ноември 2022: Не правете го ОВА денес на Денот на чудотворецот!

Еспресо
Православните низ светот на овој ден го слават пренесувањето на моштите на свети Јован Рилски. Меѓу народот 1 ноември се нарекува уште и Ден на...
АстроСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 1 ноември

Еспресо
ОВЕН На 1 ноември Овенот ќе треба да направи пресметка на сопствените вредности. Важно е да не се сожалувате и да бидете колку што е...