12.8 C
Скопје
19:18 - 28 февруари, 2024

Ознака : арсен дедиќ

ЛајфстајлРетроСлајдер

ЈУГОНОСТАЛГИЈА: Антологија на љубовта меѓу Габи Новак и Арсен Дедиќ

Еспресо
Габи Новак и Арсен Дедиќ живееле во хармоничен брак цели 42 години, а тој често нагласувал дека годините поминати со Габи му биле најубавиот дел...