18.8 C
Скопје
14:52 - 3 март, 2024

Ознака : ноември

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп ( 27 ноември до 3 декември): Среќни средби за Биковите, добри вести за Лавовите, љубов за Вагите…

Еспресо
ОВЕН: ПРОБЛЕМИ НА РАБОТА Драг Овен, за жал оваа недела планетата Меркур ќе направи неповолен транзит за вашиот знак. Почнувајќи од петок може да наидете...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 21 ноември

Еспресо
Овен На овој ден ќе можете лесно да ги решавате сите ваши професионални задачи. Нема да ви треба ни помош од поискусни луѓе или колеги....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Универзумот великодушно ќе ги награди: Три хороскопски знаци ќе го добијат заслуженото на крајот на ноември

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци од Зодијакот за кои крајот на ноември ќе биде многу поволен период. Самата судбина ќе стори сé за нив, зашто Универумот...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (20 до 26 ноември): Шанси за Стрелците, победа за Јарците, љубовни проблеми за Раковите…

Еспресо
ОВЕН: МАРС СЕ ВРАЌА ПОВОЛЕН! Оваа недела – почнувајќи од петок – планетата Марс повторно ќе биде активна во ваша корист, подготвена да ви даде...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Прекинување на врска: Три хороскопски знаци наскоро ќе бидат „сингл“ и ќе започнат нов живот

Еспресо
Астролозите ги даваат следните одговори на прашањето кој има најголеми шанси да ја прекине љубовната врска во ноември. Станува збор за три хороскопски знаци кои...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (13 до 19 ноември): Неочекувани настани за Близнаците, добра вест за Лавовите, многу љубов за Вагите…

Еспресо
ОВЕН: ЉУБОВНИ ПРОБЛЕМИ Драг Овен, не е лесен период за вашиот знак кога се во прашање чувствата: планетата Венера во опозиција внесува кавги и дискусии...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (6 до 12 ноември): Страст за Лавовите, добри вести за Вагите, одлична недела за Водолиите…

Еспресо
ОВЕН: ВЕНЕРА ВО ОПОЗИЦИЈА Драг Овен, за жал оваа недела планетата Венера ќе влезе во опозиција на вашиот знак, со што ќе ви донесе љубовна...
UncategorizedАстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Љубовен хороскоп за ноември: За Стрелецот пријатно изненадување, за Девицата скршено срце, за Близнаците празник во душата…

Еспресо
Во ноември 2023 година, некои хороскопски знаци ќе имаат голема среќа во љубовта и може неочекувано да паднат под стрелата на Купидон, додека на други...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Крајот на есента ќе им донесе луда радост на три хороскопски знаци: Нови работни места и крај на љубовните маки

Еспресо
Астролозите наведоа три знаци на Зодијакот за кои крајот на есента ќе биде многу поволен период. Кој влезе во листата на среќници – прочитајте понатаму....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Хороскоп за ноември: Месец за паметење за Вагите, убави вести за Лавовите, пресвртна точка за Јарците…

Еспресо
ОВЕН: ВЕНЕРА ВО ОПОЗИЦИЈА Драги Овни, за жал, во месец ноември ќе дојде до влегување на Венера во спротивставеност со вашиот знак: планетата на љубовта...