17.8 C
Скопје
13:36 - 3 март, 2024

Ознака : неделен хороскоп

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 4 до 10 март): Љубов за Овните, пари за Раковите, важни вести за Јарците…

еспресо
ОВЕН: ДА ЖИВЕЕ ЉУБОВТА! Драг Овен, месец март започнува со прекрасна Венера во Водолија, подготвена да ви даде многу дополнителна среќа во областа на чувствата....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 26 февруари до 3 март): Љубов за Овните, привлечност за Стрелците, успех за Рибите…

еспресо
ОВЕН: Добредојде Венера! Драг Овен, ова е период на опоравување за вашиот знак, кој конечно ја најде поддршката на Венера: љубовта се врати да ви...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (12 до 18 февруари): Одлични вести за Овенот, важен проект за Девицата, љубов за Водолијата…

Еспресо
ОВЕН: ОДЛИЧНИ ВЕСТИ! Драг Овен, оваа недела ви следуваат одлични вести! Почнувајќи од сабота, планетата Венера конечно повторно ќе се активира во ваша корист: љубовните...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (5 до 11 февруари): Љубовна авантура за Стрелците, убави вести за Овните, незаборавни емоции за Рибите…

Еспресо
ОВЕН: ДОБРА ВЕСТ! Драг Овен, доаѓаат добри вести за вашиот знак: оваа недела планетата Меркур ќе направи поволен транзит, кој ќе ви донесе малку олеснување...
АстроСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (22 до 28 јануари): Убавина за Овните, пари за Близнаците, врвни позиции за Шкорпиите…

Еспресо
Овен (21 март – 20 април) Овенот најголемиот дел од неделата ќе го посвети на размислување за нови идеи и нивниот изглед. Многу претставници на...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (8 до 14 јануари): Интересни средби за Овните, исполнување на сонот за Јарците, голема среќа за Лавовите…

Еспресо
ОВЕН: ДА ЖИВЕЕ ВЕНЕРА! Драг Овен, убава Венера продолжува да блеска на вашето небо, подготвена да ви подари уште една недела полна со емоции! За...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (1 до 7 јануари): Можности за заработка за Вагите, популарност за Стрелците, деловни пресврти за Јарците…

Еспресо
Овен (21 март – 20 април) Овните ќе имаат можност не само добро да се одморат, туку и активно да работат за себе и за...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (25 до 31 декември): Добра вест за Овните, љубов за Стрелците, романтика за Раковите…

Еспресо
ОВЕН: ДОБРА ВЕСТ! Драг Овен, доаѓаат добри вести за вашиот знак! Оваа недела, почнувајќи од петок, Венера – планетата на љубовта – ќе влезе во...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп (од 4 до 10 декември): Неодоливост за Шкорпиите, среќа за Девиците, добри вести за Јарците…

Еспресо
ОВЕН: МИРНО ВРАЌАЊЕ НА ЉУБОВТА Драг Овен, конечно – почнувајќи од понеделник – планетата Венера повеќе нема да биде во опозиција со вашиот знак! Ако...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Неделен хороскоп ( 27 ноември до 3 декември): Среќни средби за Биковите, добри вести за Лавовите, љубов за Вагите…

Еспресо
ОВЕН: ПРОБЛЕМИ НА РАБОТА Драг Овен, за жал оваа недела планетата Меркур ќе направи неповолен транзит за вашиот знак. Почнувајќи од петок може да наидете...