25.8 C
Скопје
13:27 - 14 април, 2024

Ознака : функционира

Секојдневие

Како вашите бели чорапи постојано да бидат бели? Ова е трикот за кој илјадници луѓе велат дека функционира!

Еспресо
Сите знаеме колку е тешко белите чорапи да останат бели и колку брзо попримаат сивкаста нијанса. Често е невозможно да се исперат, а на нив...