17.8 C
Скопје
04:31 - 20 мај, 2024

Ознака : лица

Народ гледаСветСлајдер

(ВИДЕО+ФОТО) ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА НАРНИЈА: Прекрасна мачка со „две лица“ која има 250.000 следбеници на Инстаграм

М.Р.
Иако сите ги избегнуваме дволичните луѓе, ова нешто навистина ќе ви се допадне, станува збор за слатко маче со „две лица“. Мачката Нарнија, која има...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Поради неколку фотографии на Инстаграм Били Ајлиш ја отследија дури 100.000 лица!

Еспресо
Американската пејачка Били Ајлиш (19) изгуби 100.000 следбеници на Инстаграм откако објави неколку фотографии, кои очигледно предизвикаа бурни реакции меѓу фановите. Имено, Били беше последната...
ЛајфстајлСцена

КОЛКУ ПОСТАРИ, ТОЛКУ ПОЗГОДНИ: Познати лица кои со годините изгледаат сè подобро (ФОТО)

Igor
Годините живот значат, а на овие ѕвезди  годините им дале и дополнителен сјај. За да покажe како светски познатите ѕвезди изгледаа во младоста и сега,...
СценаХороскоп

Интровертни лица: Овие 3 хороскопски знаци обожаваат да бидат сами

Igor
Луѓето кои сакаат да бидат сами обично се сметаат за интроверти. Дружењето знае да биде многу напорно за интровертите и затоа ним им треба да...
СценаХороскоп

Ова се најљубоморните хороскопски знаци

Igor
Љубомората во секоја врска е нормална појава, но само кога е во граници на нормалата. Интензитетот на љубомората се разликува од човек до човек, но...