Tag : шкорпија

Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 10 март – Овните да се чуваат од измами, Девиците ќе бидат нервозни и напнати

Еспресо
Овен Чувајте се од можни измами. Понекогаш сте премногу наивни во контактот со лицата кои најчесто зборуваат слатки нешта. Во љубовта сте романтични. Ве очекува...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за среда, 4 март: Лош ден за Лавовите, Водолиите ќе добијат шанса за напредок во работата

Еспресо
ОВЕН Ве очекуваат некои нови компликации на работа. Имате доста стрес и тешко ви е со сите проблеми да излезете на крај. На првото место...
Ви Препорачуваме Хороскоп

Оваа недела ќе биде вистински пекол за три хороскопски знаци! Ги очекува голема промена!

Васко Спасоски
Оваа недела ќе биде особено тешка за некои хороскопски знаци. На 20. јануари сонцето влегува во Водолија, а тоа најавува големи промени во животот на...
Хороскоп

Хороскоп за петок 13 декември – Овните ќе добијат интересен повик, Шкорпиите ќе имаат проблем со колегите

Слободен печат
Овен Имате големи амбиции но повеќето работи зависат од влијанието на една личност. Немојте да бидете наметливи, некој ќе ви префрли за тоа. Слободните можно...
Сцена Хороскоп

Овие хороскопски знаци најмногу изневеруваат!

Igor
Некои хороскопски знаци се неверојатно посветени и моногамни, а да изневерат никогаш не им паднало на памет, но ние ги имаме трите што најмногу изневеруваат....
Сцена Хороскоп

Кои се најзлобните хороскопски знаци?

Igor
Постојат луѓе кои прават секакви напори да водат праведен живот, строго почитувајќи ги Божјите заповеди и закони во Уставот. Но, има и такви чие злобно...
Сцена Хороскоп

Ова се најљубоморните хороскопски знаци

Igor
Љубомората во секоја врска е нормална појава, но само кога е во граници на нормалата. Интензитетот на љубомората се разликува од човек до човек, но...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian