2.8 C
Скопје
05:44 - 19 април, 2024

Ознака : познати

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоСлајдерСцена

Познатите во шок поради смртта на Данка: „Ангеле, почивај во мир“

еспресо
Девојченцето од Србија по кое се трагаше како исчезнато, Данка Илиќ била убиена на 26 март кога на неа со автомобил налетале двајца мажи. Vučić...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Маск ја отстранува верификацијата од Твитер за овие познати личности поради 8 долари: Сега се обични „смртници“

Еспресо
Твитер профилите на Лејди Гага, Бијонсе и Ники Минаж се само дел од профилите кои сега личат на профили на обични смртници, Некои од најпознатите...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Најубаво украсени новогодишни елки на познатите личности, досега! Од елката на Ким Кардашијан до Кајли Џенер и Лили Колинс

Еспресо
И ѕвездите се подготвуваат за Божиќ и Нова година, а изминативе денови ни покажаа како ги украсиле своите домови. Меѓу нив: Ким Кардашијан, Кајли Џенер...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ѕвездите во верзии „сапун и вода“: Како изгледаат наутро Шерон Стоун, Џенифер Лопез, Ен Хатавеј, Хајли Бибер…

Еспресо
Од Шерон Стоун, до Бела Хадид, Џенифер Лопез и многу други ѕвезди, но сега без шминка.  Сигурно не е изненадувачки што кога ќе пристигнат првите...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСветСлајдерСценаЧудесни жени

УКРАИНКИ КОИ ЈА ПРОСЛАВИЈА СВОЈАТА ЗЕМЈА ВО СВЕТОТ: Никоја од нив не го заборави своето потекло!

Ј.К.Д
Благодарение на нивниот талент успеаја да ја прослават својата земја во светот, и ниедна од нив никогаш не го заборави своето потекло. Повеќе жени од...
ЛајфстајлСветСекојдневиеСлајдерСцена

ОВИЕ СЛАВНИ ТАТКОВЦИ ОДЛИЧНО СЕ СНАОЃААТ СО ДЕЦАТА: Татковството пред сè!

Еспресо
„Обичните“ луѓе сакаат да ѕирнат во секојдневието на познатите. Така ги доживуваат поблиску до себе, идентификувајќи се дека поминуваат низ исти животни ситуации. Нивните идоли...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСветСлајдерСцена

(ФОТО) ПОЗНАТИТЕ ЛИЧНОСТИ ВО ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ: Од Ким Кардашијан до Арнолд Шварценегер, празниците се време за уживање!

еспресо
Деновиве познатите го слават секој момент кој ја одбележал нивната година. Сигурно е дека имале многу подеми и падови, но кога ќе се сумираат впечатоците,...
СветСлајдерСцена

СЛАВНИТЕ ДАМИ И НИВНИТЕ УЖАСНИ НАВИКИ: Џенифер Лопез има чудна опсесија, на Кајли Џенер инстаграмот ѝ делува на менталното здравје…

Еспресо
Кога ќе ги видиме познатите дами  си помислуваат дека живеат совршен живот. Убави се, секогаш средени и дотерани, имаат пари, насмеани се…Но, сепак, многу од...
Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ИНСТА МАЈКИ ОД НАШАТА ЕСТРАДА: Секогаш „тип топ“ и за себе и за децата

А. Г.
Да се биде мајка со професија што бара јавни настапи не е најлесна работа на светот. Не само поради постојаните обврски и темпо кое професијата...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) КОЈ ГО ЗАПОЧНА ОВОЈ „ТРЕНД“: Познати жени кои позирале голи во бременоста!

И. Т.
Деми Мур, Синди Крафорд, Серена Вилијамс, Бритни Спирс jа покажаa сета убавина на женското тело во бременоста. Нивните уметнички фотографии за насловните страници на најпознатите...