19.8 C
Скопје
22:22 - 19 мај, 2024

Ознака : татковци

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Роберт де Ниро му честита на Ал Пачино што очекува бебе на 83 години: Кои се во Клубот на стари татковци меѓу холивудските ѕвезди

Еспресо
Во неврзан разговор во емисијата „Тодеј“ со Хода Котб, актерот Роберт де Ниро ја изрази својата среќа за својот колега актер, Ал Пачино, кој чека...
ЛајфстајлСветСекојдневиеСлајдерСцена

ОВИЕ СЛАВНИ ТАТКОВЦИ ОДЛИЧНО СЕ СНАОЃААТ СО ДЕЦАТА: Татковството пред сè!

Еспресо
„Обичните“ луѓе сакаат да ѕирнат во секојдневието на познатите. Така ги доживуваат поблиску до себе, идентификувајќи се дека поминуваат низ исти животни ситуации. Нивните идоли...
АстроСлајдерХороскоп

ЅВЕЗДИТЕ ОТКРИВААТ: Кои хороскопски знаци се најдобри татковци

Фата Моргана
Тато е најдобриот: ова е сигурно фразата што сите татковци сакаат да ја слушаат од своето дете. Некои деца целото слободно време го поминуваат со...
АстроСлајдерХороскоп

КОИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ СЕ НАЈДОБРИ ТАТКОВЦИ: Лавовите се пример за децата, Раковите – „дечари“, Водолиите – хаотични татковци…

еспресо
Татковата фигура, и за момчињата и за девојчињата, го рефлектира најголемиот херој. Тато е секогаш тука кога им треба помош, утеха, уверување и храброст. Но...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Можело и така: Богати Австријци и Германци плаќаат илјадници евра за млади мажи од Балканот да им направат деца

ЕСПРЕСО
Млад човек, под 30 години, успешен студент, мускулест, висок, физички силен – ова се само некои од атрибутите што брачни парови од Германија, Швајцарија и...