24.8 C
Скопје
12:33 - 25 мај, 2024

Ознака : украинки

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) Најубавите модели на Украина за кои зборува светот: Фатални пејачки, глумици, писателки, инфлуенсерки…Ќе занемете пред нивната убавина и талент

Ј.К.Д
Се вели дека најубавите жени на светот живеат во Украина. Од друга страна, убавината е апсолутно субјективна вредност. Она што е сигурно е дека има...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСветСлајдерСценаЧудесни жени

УКРАИНКИ КОИ ЈА ПРОСЛАВИЈА СВОЈАТА ЗЕМЈА ВО СВЕТОТ: Никоја од нив не го заборави своето потекло! (ВТОР ДЕЛ)

Јасмина Кантарџиева Димков
Благодарение на нивниот талент успеаја да ја прослават својата земја во светот, и ниедна од нив никогаш не го заборави своето потекло. Повеќе жени од...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСветСлајдерСценаЧудесни жени

УКРАИНКИ КОИ ЈА ПРОСЛАВИЈА СВОЈАТА ЗЕМЈА ВО СВЕТОТ: Никоја од нив не го заборави своето потекло!

Ј.К.Д
Благодарение на нивниот талент успеаја да ја прослават својата земја во светот, и ниедна од нив никогаш не го заборави своето потекло. Повеќе жени од...