14.8 C
Скопје
18:11 - 27 февруари, 2024

Ознака : делоне

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСветСлајдерСценаЧудесни жени

УКРАИНКИ КОИ ЈА ПРОСЛАВИЈА СВОЈАТА ЗЕМЈА ВО СВЕТОТ: Никоја од нив не го заборави своето потекло!

Ј.К.Д
Благодарение на нивниот талент успеаја да ја прослават својата земја во светот, и ниедна од нив никогаш не го заборави своето потекло. Повеќе жени од...