39.8 C
Скопје
16:27 - 19 јули, 2024

Ознака : 100.000

СветСлајдерСцена

ФОТО: Поради неколку фотографии на Инстаграм Били Ајлиш ја отследија дури 100.000 лица!

Еспресо
Американската пејачка Били Ајлиш (19) изгуби 100.000 следбеници на Инстаграм откако објави неколку фотографии, кои очигледно предизвикаа бурни реакции меѓу фановите. Имено, Били беше последната...