21.8 C
Скопје
03:59 - 15 јули, 2024

Ознака : прогноза

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астропрогноза за среда, 13 март: Скорпиите да си го слушаат срцето, Лавовите ќе напредуваат во кариерата

еспресо
Овен Вашата енергија и оптимизам можат да го привлечат вниманието на оние околу вас. Тие ќе сакаат да станат ваши сојузници. Заедно, ќе можете побрзо...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Меркур ретрограден 2024. страшни кризи, немири и нова пандемија: Што ќе се промени во светот и во животот на секој хороскопски знак?

Еспресо
Астролозите ги истакнаа опасните датуми во 2024 и даваат совет како подобро да се справите со неповолните периоди. Во 2024 година, ќе се сретнеме со...
АстроВи ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдерХороскоп

Српски астролог предвидува: Во 2023 нè очекува нова пандемија, ќе се користи нуклеарно оружје, светот што го знаеме ќе исчезне!

Еспресо
Не очекува нова пандемија, нова болест, потоа многу е можен напад на Израел на Иран. Оваа денешна војна е мало бебе за таа војна. Ќе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 31 октомври

Еспресо
Овен Можеби ќе има потешкотии на вашиот пат, но имате доволно сила и енергија да ги надминете со крената глава. Обрнете внимание на деталите. Бик...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за сабота, 7 октомври

Еспресо
Овен Овенот треба да се подготви за фактот дека денот ќе донесе тешки предизвици. Судбината реши да ве „казни“ за нешто. Прифатете го овој удар...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Попоски со анализа на времето за месец октомври: Еве за што да бидеме подготвени

Еспресо
Оваа година месец октомври ќе го поминеме во знакот на потопло време, но и со помалку врнежи, што значи дека температурите ќе бидат натпросечно високи,...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Попоски: Дожд ни за лек, доаѓа долг сушен период пред нас

Еспресо
– Пред нас е еден долг период на сушно и стабилно време, иако повремено и локално можна е појава на многу слаб дожд. Наутро температурите...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 29 септември

Еспресо
Овен Среќата ќе блесне во животот на Овенот. Конечно ќе верувате во чудо и ќе можете да заборавите на сите лоши работи. Обидете се да...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за четврток, 28 септември

Еспресо
Овен Овенот може да се опушти и да не размислува за бизнис. Обидете се да заборавите на сите лоши работи и да уживате во слободното...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за вторник, 19 септември

Еспресо
Овен На овој ден, Овните треба да се грижат за своето здравје. Посетете го вашиот лекар ако имате какви било грижи. Бик Денес Бикот може...