13.8 C
Скопје
09:31 - 27 февруари, 2024

Ознака : астролог

АстроВи ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдерХороскоп

Српски астролог предвидува: Во 2023 нè очекува нова пандемија, ќе се користи нуклеарно оружје, светот што го знаеме ќе исчезне!

Еспресо
Не очекува нова пандемија, нова болест, потоа многу е можен напад на Израел на Иран. Оваа денешна војна е мало бебе за таа војна. Ќе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Што предвидува рускиот астролог Павел Глоба за 2023: Година на нови ИСКУШЕНИЈА на човештвото, можен втор Чернобил, големи протести во Европа, нова болест!

Еспресо
Благодарение на професионалната астрологија, човештвото има способност да ја предвиди веројатноста за одредени значајни идни настани. Многумина сега ги интересира точниот хороскоп за 2023 година,...
АстроСлајдерХороскоп

Познат астролог предупредува: Внимавајте да не ве измамат на ОВИЕ ДАТУМИ во ноември!

Еспресо
Според познатиот астролог, Валентина Витрок, подобро е да не се планира ништо важно и одлучувачко на некои датуми во ноември кои потоа таа прецизно ги...
АстроСветСлајдерСценаХороскоп

Астролог ги именуваше најпеколните градови во Украина во блиска иднина 

Еспресо
Украинскиот астрологот Јана Езотеричка именуваше неколку украински градови кои ќе бидат многу тешки во блиска иднина. Огнената карта паднала врз нив, како што вели таа,...