20.8 C
Скопје
02:53 - 30 јуни, 2022

Ознака : славчо

Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие

Славчо Попоски најавува нов голем пораст на температурите, проверете кога

Еспресо
– Под влијание на влажна и нестабилна воздушна маса, до самиот крај од оваа недела на повеќе места низ Македонија времето ќе се задржи нестабилно...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Прекрасно време, сонце, убавина! Еве кога!

Ј.К.Д
– Како што најавивме, утре и во сабота времето ќе биде сончево и ЗНАЧИТЕЛНО ПОТОПЛО со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до...
Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Температури уште во позначителен пораст, проверете кога

Ј.К.Д
– Денес времето во Македонија ќе биде сончево со умерена, локално и повремено и значителна облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од југозападен...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Променливо време на почетокот на неделата!

Еспресо
– Денес времето во Македонија ќе биде променливо облачно со сончеви периоди и со слаб до умерен ветер од јужен и од југозападен правец. Во...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Драстични промени на времето, проверете кога

Ј.К.Д
– Како што најавивме и во следните денови времето во Македонија ќе биде променливо облачно, повремено со сончеви периоди но и со услови за слаби...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Пак дожд, проверете кога!

Ј.К.Д
– Денес времето во Македонија ќе биде променливо облачно со слаб до умерен ветер од југоисточен правец. Кон крајот на денот на навечер и тоа...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: По денешното сонце, снег, студ и силен ветер, проверете точно кога!

Ј.К.Д
– Денес времето во Македонија ќе биде сончево и релативно топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Ни доаѓа сонце и речиси пролет, еве кога!

Ј.К.Д
– Како што најавивме, во текот на следните денови времето ќе биде претежно стабилно и суво со пораст на максималните температури на воздухот кој ќе...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Доаѓа пролет според временската прогноза, проверете кога!

Ј.К.Д
– Денес времето во Македонија ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен ветер од јужен и од југозападен...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Интензивни врнежи на снег, на повеќе места ќе се формира убава снежна покривка

Ј.К.Д
– Под влијание на влажна и студена воздушна маса денес времето во Македонија ќе биде облачно и студено со врнежи претежно од СНЕГ. Само на...