Tag : упати

Свет Слајдер Сцена

ВИДЕО: Без помпа и најава, ненадејно се појави Меган Маркл – Нејзината порака за поддршка и утеха ја упати до целиот свет!

Еспресо
Во годината која беше исклучително тешка и предизвикувачка за целиот свет, инспирирана сум од приказните на добрите луѓе во нашата заедница, започна сопругата на принцот...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Албанската пејачка се соблече целосно гола за да го привлече вниманието на луѓето и да им упати важна порака (ФОТО)

Еспресо
Американската пејачка со албанско потекло Бебе Реџа реши на несекојдневен начин да им каже на луѓето да останат во домот за време на коронавирусот. Имено,...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Наташа Беквалац им однесе намирници на родителите, а потоа упати апел до сите… (ФОТО)

Еспресо
– Мамо, тато ве сакам, напиша Беквалац… Наташа Беквалац во текот на пандемијата на коронавирусот покажа дека води сметка за своите родители Мира и Драгољуб...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Не ни претпоставувале какво изненадување им подготвува: Меган Маркл се појави таму каде што НИКОЈ не очекуваше и упати МОЌНА порака

Еспресо
Војвотката од Сасекс максимално го искористи својот претстој во Велика Британија, каде се врати прв пат откако нејзиниот сопруг, принцот Хари и таа соопштија дека...