7.8 C
Скопје
04:59 - 28 февруари, 2024

Ознака : апел

Ви ПрепорачувамеЕспресоЗдравјеСлајдер

Д-Р ЕЛЕНА СО РЕВОЛТ: Дали инфлуенсерки со фб диплома ќе бдеат над здравјето и животот на вашите деца

Ирена Трајкова
Денес на социјалната мрежа „Фејсбук“ кружи РТГ фотографија на бели дробови од дете која ја објави педијатарката Елена Манолева-Николовска која со револт им се обрати...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Вразумете се веќе еднаш! Владо Георгиев објави тажна снимка од болница во Шпанија и упати остра порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатиот кантавтор Владо Георгиев повторно порача колку е важно да се остане дома за време на пандемијата на коронавирусот. Пејачот и музичарот се огласи на...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Наташа Беквалац им однесе намирници на родителите, а потоа упати апел до сите… (ФОТО)

Еспресо
– Мамо, тато ве сакам, напиша Беквалац… Наташа Беквалац во текот на пандемијата на коронавирусот покажа дека води сметка за своите родители Мира и Драгољуб...