25.8 C
Скопје
14:05 - 28 мај, 2024

Ознака : вниманието

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Албанската пејачка се соблече целосно гола за да го привлече вниманието на луѓето и да им упати важна порака (ФОТО)

Еспресо
Американската пејачка со албанско потекло Бебе Реџа реши на несекојдневен начин да им каже на луѓето да останат во домот за време на коронавирусот. Имено,...
СветСцена

Вниманието на присутните беше вперено само во неа: Џорџина блескаше на еден од најважните настани на Роналдо (ФОТО)

Еспресо
Наградата „Globe Soccer Awards“ , за најдобар фудбалер на годината, отиде во рацете на Кристијано Роналдо, по 6-ти пат во неговата кариера. Сепак, најголемо внимание...
Uncategorized

Деколтето на Шерцингер беше во центар на вниманието во финалето на „X Factor“(ФОТО)

Слободен печат
Никол Шерцингер го украде целото внимание со аутфитот во последната епизода од сезоната на шоуто „X Factor: The Band“. 41-годишната пејачка и судијка во шоуто...
Сцена

Кралицата Летиција знае како да биде во центарот на вниманието (ФОТО)

Igor
Со Војната парада во Мадрид беше прославен шпанскиот Ден на државноста. Нормално, свеченоста не ја пропушти ниту кралското семејство, а како и обично во центар...
СценаХороскоп

Овие хороскопски знаци сакаат секогаш да бидат во центарот на вниманието

Igor
Постојат луѓе кои секогаш сакаат да бидат во центарот на внимание. Тие обожаваат да бидат главната тема на сечии разговори. Станува збор за најголемите екстроверти...