Ознака : утеха

Свет Слајдер Сцена

ВИДЕО: Без помпа и најава, ненадејно се појави Меган Маркл – Нејзината порака за поддршка и утеха ја упати до целиот свет!

Еспресо
Во годината која беше исклучително тешка и предизвикувачка за целиот свет, инспирирана сум од приказните на добрите луѓе во нашата заедница, започна сопругата на принцот...