Ознака : маса

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Еспресо
Токму кога нејзините обожаватели на друштвените мрежи помислиле дека виделе се, Нивес Целзиус (38) успеала да ги изненади повторно. Пејачката овој пат позирала во некое...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Синот на Есма: Таканаречените Реџепови украдоа маса и фотеља вредни 7000 евра (ФОТО)

Еспресо
Синот на починатата Есма Реџепова, Симеон Атанасов, кој претходно ја раскажа горката приказна за кралицата на ромската музика, повторно се огласи на социјалните мрежи со обвинувања до, како што вели тој, таканаречените...