26.8 C
Скопје
16:20 - 25 мај, 2024

Ознака : нина бадриќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Нина Бадриќ беше во брак со хрватски милионер: Сега е оженет со оваа убавица и имаат две деца

Еспресо
Хрватската пејачка Нина Бадриќ беше во брак со милионерот Бернардо Красниќ. Меѓутоа, овој брак не успеа, и покрај големата љубов на сега веќе поранешниот брачен...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Нина Бадриќ си ја отвори душата: Платив висока цена, психопати пробаа да ме малтретираат

Еспресо
Хрватската музичка ѕвезда Нина Бадриќ (51) отворено проговори за проблемот со сексуалното насилство и вознемирување и за случајот на режисерот Далибор Матаниќ. Во интервјуто за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Нина Бадриќ ја оплакува малата Данка: „Ниту една казна нема да биде доволна. Срцето ми се крши“

Еспресо
Целиот регион беше згрозен од случајот со двегодишната Данка Илиќ, исчезнатото девојче во Србија кое беше пронајдено мртво, а за овој трагичен настан проговорија и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео+фото) Нина Бадриќ во шокантно издание! Пејачката целосно разбушавена и без грам шминка! 

Еспресо
Секогаш ја гледаме дотерана и гламурозна, но еве како изгледа кога камерите ќе се исклучат. Сите се воодушевени од новата фризура на хрватската пејачка Нина...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Сѐ е во деталите“: Ѕирнете во викендицата на Нина Бадриќ на Хвар

Еспресо
Хрватската пејачка Нина Бадриќ (51) отпатува на море, поточно во својата викендица во Јелса на островот Хвар. Пејачката таму патува секогаш кога има време, а...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Нежности во Белград: Нина Бадриќ „уловена“ во прегратките на миленикот на жените

Еспресо
Хрватската пејачката Нина Бадриќ објави фотографија со српскиот водител и дизајнер Бошко Јаковљевиќ. Загрепската пејачка Нина Бадриќ пеела на прослава во Белград, а по тој...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Нина Бадриќ откри зошто решила да ја скрати косата: Кој ќе плаќа фенирање, миење и фризер секој ден?

Еспресо
Нина Бадриќ неодамна ја скрати косата и направи драстична промена во изгледот, а сега откри зошто се одлучила на овој чекор. „Одлучувачки беше новиот албум,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Нема да ја препознаете: Нина Бадриќ со драстична промена на фризурата

Еспресо
Пејачката Нина Бадриќ (51) неодамна реши да направи голема промена во изгледот. Имено, таа драстично ја скрати косата. – Она, кога – напиша кратко под...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Бурна реакција на Нина Бадриќ за случајот Северина: Се однесуваат кон детето како кон вреќа со компири!

Еспресо
Врховниот суд во Хрватска целосно му го врати старателството на српскиот бизнисмен Милан Поповиќ над синот Александар, што значи дека целосно ѝ е одземено старателството...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Празнично издание на Нина Бадриќ: Пејачката го покажа луксузниот дом

Еспресо
Хрватската поп-пејачка Нина Бадриќ го прославува католичкиот Божиќ, а своите следбеници длучи да ги почести со низа празнични фотографии на социјалните мрежи. Нина во жолт...