Ознака : симеон

Балкан Слајдер Сцена

20 години е со него, но одбива да живеат заедно: Сузана Манчиќ има добра причина за тоа!

Васко Спасоски
Познатата водителка или лото девојка како што повозрасните ја паметат, Сузана Манчиќ која е во брак со грчкиот бизнисмен Симеон откри зошто иако се венчани...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Синот на Есма: Таканаречените Реџепови украдоа маса и фотеља вредни 7000 евра (ФОТО)

Еспресо
Синот на починатата Есма Реџепова, Симеон Атанасов, кој претходно ја раскажа горката приказна за кралицата на ромската музика, повторно се огласи на социјалните мрежи со обвинувања до, како што вели тој, таканаречените...