Ознака : милан

Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО | Тој е мојата карпа и ветар в грб: Тијана Дапчевиќ објави фотографија со емотивна порака!

Васко Спасоски
По завршувањето на снимањето на продолжението на македонската хумористична серија „Преспав“ каде Тијана ја толкува урнебесната Ула, таа се врати во Србија. Нашата Тијана Дапчевиќ...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Пред да се омажи, Тијана Дапчевиќ била на гатачка која ѝ ја претскажала иднината: Еве што ѝ предвидела

Васко Спасоски
Една година пред да го запознае својот сопруг Милан, со кого е во во среќен брак, Тијана Дапчевиќ се сретнала со гатачка во Македонија. По...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Калиниќ објави ново видео со синот: Ова е сиротиот Вујо кој социјалните служби треба да го преземат (ВИДЕО)

Еспресо
По видеото во кое се гледа како Милан Калиниќ му вика на својот син додека пишуваат домашна задача пред телевизотот, актерот и водител објави ново...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Милан Калиниќ збудале во изолација – Вака во реалниот живот се пишува домашно со децата (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот актер и водител Милан Калиниќ откри како во неговиот дом изгледа самоизолацијата, конкретно пишувањето на домашната задача во новонастанатата ситуација. Краткото видео, судејќи според...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Вака жешката навивачка на Милан се бори со коронавирусот (ФОТО)

Еспресо
Незадоволна е што епидемијата го спречува фудбалот во нејзината земја, па реши да го возврати ударот… Фабријана Брито е една од најпознатите навивачки на Милан,...
Лајфстајл Сцена

Погледнете како легендата на Милан ужива меѓу ајкулите (ФОТО)

Igor
Поранешниот играч на Милан и на Реал Мадрид, Рикардо Кака, минатата година ја заврши кариерата, а сега се опушта со својата атрактивна девојка Каролина Диаз....