24.8 C
Скопје
09:12 - 24 јуни, 2024

Ознака : кардинале

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

Кој е Гери Кардинале, основачот на RedBird подготвен да го земе Милан?

Еспресо
Тој има над 1 милијарда долари лични средства и долга историја во Голдман Сакс со која беше партнер.   View this post on Instagram  ...