Ознака : пишува

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Милан Калиниќ збудале во изолација – Вака во реалниот живот се пишува домашно со децата (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот актер и водител Милан Калиниќ откри како во неговиот дом изгледа самоизолацијата, конкретно пишувањето на домашната задача во новонастанатата ситуација. Краткото видео, судејќи според...