Ознака : фабијана

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Вака жешката навивачка на Милан се бори со коронавирусот (ФОТО)

Еспресо
Незадоволна е што епидемијата го спречува фудбалот во нејзината земја, па реши да го возврати ударот… Фабријана Брито е една од најпознатите навивачки на Милан,...