Цеца во бањарка на плажа – Фолк дивата „ги полни батериите“ пред свадбата (ВИДЕО)

Најголема балканска фолк дива Светлата Цеца Ражнатовиќ овие денови ја подготвува свадбата за својот син Вељко Ражњатовиќ и неговата вереничка Богдана, исчекувајќи го моментот кога ќе стане баба, но и ужива, како што вели и самата, слушајки го звукот на брановите на плажа.

Имено, Цеца, објави видео, снимка на која шета на плажа во бањарка и ужива во мирисот на море и звуците на брановите.

 

– Звукот на брановите, напиша таа на снимката која ја објави на својот Инстаграм профил.

Таа во моментов е на Кипар, каде се релаксира за свадбата на синот Вељко која е закажана за 24. ноември.

Слични објави

И кажа дека не ја сака! Ова е момчето кое и го скрши срцето на Кортни Кардашијан! (ВИДЕО)

Igor

ХАРИ СИ ГО „ПОДБРА“ СЕМЕЈСТВОТО: Меган само седела и молчела

Igor

РИТА ОРА: Ме поврзуваат со секој маж со кој ќе ме видат

Igor

Емили Ратајковски го покажа новиот тен во секси гаќички (ФОТО)

Igor

Боба слави 57-ми роденден на јахта од 900.000 евра: Брена му честиташе со емотивна порака! (ВИДЕО)

Еспресо

Совршено за неделен ручек: Пол­нет стек со шунка и кашкавал

Igor

Остави Коментар

18 − 14 =

Слични објави

„Да видите што ѝ прави ковид-19 на вашата коса“: Алисија Милано ги покажа последиците од короната

Еспресо

Маќеата на славните сестри Вилијамс: Нивниот татко ме изгладнуваше мене и синот, немавме ништо! (ФОТО)

Еспресо

Хороскоп за 05 ноември, вторник – Раковите ќе имаат лош ден, Стрелците да престанат да се експонираат

Igor

Карлеуша шокираше со изјавата: Еве зошто се шири коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Доб­ро е да се знае: 5 со­ве­ти што тре­ба да ги има­те на ум ко­га ку­пу­ва­те до­мати

Igor

Паника поради корона: Северина ја дезинфицираше целата вила на Кеба (ВИДЕО)

Еспресо