14.8 C
Скопје
06:18 - 22 мај, 2024

Ознака : трагедија холивуд

ЛајфстајлФилм и ТВ

ТРАГЕДИЈА ВО ХОЛИВУД: Синот на познат актер ја избодел мајка му, полицијата го застрелала (ФОТО)

Igor
Како што јавуваат американските медиуми, во куќата на легендарниот актер се случила стравична трагедија. Синот на актерот Рон Илај, што го играше Тарзан во истоимената...