25.8 C
Скопје
13:28 - 14 април, 2024

Ознака : нивниот

СветСлајдерСцена

Со месеци се тврди дека таа е новата девојка на Бред Пит, а актерката сега конечно раскажа за нивниот однос

Еспресо
Веќе неколку месеци кружат гласини дека холивудската легенда Бред Пит е во врска со колешката Алија Шокат, а сега таа реши да открие каков е...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Маќеата на славните сестри Вилијамс: Нивниот татко ме изгладнуваше мене и синот, немавме ништо! (ФОТО)

Еспресо
Маќеата на славните тенисерки Серена (38) и Венус Вилијамс (39) објави дека нивниот татко ја изгладнувал и дека била принудена да го продаде камперот зад...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСцена

Би-Би-Си поради нивниот настап досега доби 119 поплаки – „Што е следно, порнографија?“ (ВИДЕО)

Еспресо
Американската група „The Pussycat Dolls“ на крајот на февруари настапи во емисија на каналот Би-Би-Си 1, а нивниот настап се уште предизвикува бурни реакции кај...
Хороскоп

Овие хороскопски знаци ги сакаат сите поради нивниот заразен оптимизам

Слободен печат
Тие се вистинските луѓе кои ги повикувате кога нешто ќе ви се случи во животот бидејќи знаете дека ќе бидат среќни поради вас и дека...
Дестинации и Дегустации

Најубавите крцкави пилешки крилца (ВИДЕО)

Igor
Сакате нешто вкусно и брзо за готвење, имаме одлична идеја за вас, пробајте го овој одличен рецепт. Најдобрите крцкави пилешки прсти всушност се прават со...
ЛајфстајлСцена

Конечно откриена причината за нивниот развод

Igor
Иако веќе со месеци се зборува за тоа, разводот на Бредли Купер и Ирина Шејк изненади многумина, а сега се откриени и вистинските причини. Како...