Конечно откриена причината за нивниот развод

Иако веќе со месеци се зборува за тоа, разводот на Бредли Купер и Ирина Шејк изненади многумина, а сега се откриени и вистинските причини.

Како што дознава магазинот „People“, иако Лејди Гага не е директен виновник за нарушувањето на односите меѓу партнерите, Бредли Купер наводно емоционално се дистанцирал од Ирина Шејк додека го снимал филмот „Ѕвездата е родена“.

Снимањето траело прилично долго и било прилично напорно за Купер кој во филмот е главен актер, еден од сценаристите и режисер.

„Се обидуваа да ја спасат врската, но се се промени“ – изјави изворот за „People“.

Холивудскиот актер и манекенката кои заедно ја имаат двегодишната ќерка Леу Де Сејн Шејк Купер се разделија минатата недела по четири години врска, кога всушност Ирина се отсели од нивниот заеднички стан.

profimedia

Руската убавица и актерот од самиот почеток на врската инсистираа интимните детали да ги задржат за себе, па така сега малку нешта од нив се знаат и се излезени во јавност.

„Бидејќи Бредли и Ирина отсекогаш беа затворени кога стануваше збор за нивната врска, многу малку луѓе знаеле и биле свесни дека нешто се случува“.

Слични објави

РАПЕРКАТА СО ЗАНОСЕН ЗАДНИК најави повлекување: Сака да основа семејство

Igor

Во кожа од глава до пети: Оливија Кулпо демонстрира како се носи овој тренд без грешка! (ФОТО)

Igor

УЖАСНА СМРТ НА ПОЗНАТАТА ЈУТЈУБЕРКА: Загинала на електричен тротинет

Igor

Видео хороскоп 03.10.2019, четврток

Igor

Месец дена се молчело за тоа: Позната актерка почина после три години борба со ракот

Igor

Медиумите конечно ја „уловија“ Пипа Мидлтон на прошетка со бебето! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет − дванаесет =

Слични објави

Со црево на плажа: АЊА ВЕТЕРОВА ја испира негативната енергија (ВИДЕО)

Igor

Манекенката Бела Хадид во долна облека ги сруши социјалните мрежи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кај неа не недостасува луксузот ниту кога е покрај базен (ФОТО)

Igor

По пример на нејзината сестра: Кајли носи бикини постаро од неа (ФОТО)

Igor

ВЕ САКА НАЗАД? Овие потези на вашето поранешно момче го покажуваат тоа

Igor

Се будите одморени или уморни? Различните видови на аларми можат да влијаат на будењето

Слободен печат