Tag : причината

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Еспресо
Актерката Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза, а како што наведува овој таблоид, таа на почетокот на годината доживеала нервен слом. – Анџелина едвај може...
Лајфстајл Сцена

Конечно откриена причината за нивниот развод

Igor
Иако веќе со месеци се зборува за тоа, разводот на Бредли Купер и Ирина Шејк изненади многумина, а сега се откриени и вистинските причини. Како...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

ТИЕ СЕ РАЗВЕДУВААТ, а Лејди Гага не е причината? БРЕДЛИ КУПЕР и ИРИНА ШЕЈК на работ од својот брак!

Igor
Руската убавица Ирина Шејк има двегодишна ќерка со холивудскиот глумец Бредли Купер. Руската убавица Ирина Шејк има двегодишна ќерка со холивудскиот глумец Бредли Купер, но...