ТИЕ СЕ РАЗВЕДУВААТ, а Лејди Гага не е причината? БРЕДЛИ КУПЕР и ИРИНА ШЕЈК на работ од својот брак!

Руската убавица Ирина Шејк има двегодишна ќерка со холивудскиот глумец Бредли Купер.

Руската убавица Ирина Шејк има двегодишна ќерка со холивудскиот глумец Бредли Купер, но сега се шушка дека ќе ја раскинат веридбата бесз оглед на се.

Парот неодамна се најде во ек на скандалот кога медиумите започнаа да ги поврзуваат Лејди Гага и Бредли Купер, а овој пат Гага не е причината за несогласувањето.

EPA

Наводно парот повеќе не живее заедно, а како проблем се споменува и тоа што Ирина сака повеќе да се појавува во медиумите додека Бредли е против тоа.

Ирина на неодамнешната Мет Гала во Њујорк, пристигна без партнерот, а последен пат заедно во јавност се видени на доделувањето на Оскарите.

Слични објави

Ријана во СЕКСИ БИКИНИ покажа зошто е една од најголемите МОДНИ ИКОНИ (ВИДЕО)

Igor

Хороскоп за 24 март 2020: Близнаците имаат мали и слатки тајни, Скорпиите да се вратат во реалноста

Еспресо

Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Еспресо

Почина познатиот актер, ѕвездата на „Брејкинг Бед“ и „Tвин Пикс“

Igor

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Igor

Бојан Маровиќ и Тијана Дапчевиќ: „2 CELLOS“ на наш начин! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

оне × два =

Слични објави

По 47-те експлицитни фотки кои ги виде светот, атрактивната водителка уште повеќе им го мати паметот на мажите! (ФОТО)

Еспресо

Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ „удри“ по Беквалац: Само Наташа може да биде на колена!

Васко Спасоски

Вреди да се посети: „Љубојна” ќе одржи (unplugged) акустичен концерт!

Igor

Босанската Ким нарача евтина венчаница од интернет! Креацијата од 700 денари на фотки изгледа брутално, ама во живо е фијаско! (ФОТО)

Igor

ВРЕДИ ЛИ ДА ДАДЕТЕ ВТОРА ШАНСА? Препознајте по овие пет знаци

Igor

Дневен хороскоп за 12 јуни: Зграпчете ја можноста што ви се пружа!

MacedonianAlbanianBulgarianSerbian