Божествената ШАРЛИЗ ТЕРОН открива како треба да изгледа нејзиниот ИДЕАЛЕН МАЖ

Шарлиз Терон, глумица од Јужна Африка, позната е како самохрана мајка на две посвоени деца.

Неодамна медиумите ја поврзуваа со Бред Пит, но подоцна таа ги демантираше гласините.

По врската со Шон Пен, Терон е сама, а сега открила дека е отворена за нови врски и изјавила како го замислува својот идеален маж.

„Мојот идеален маж треба да знае да ме насмее и да има брада“, рекла Терон.

„Веќе со години сум сама. Некој мора да го направи чекорот. Достапна сум. Почнав да се отворам на емотивен план за да ја пронајдам љубовта на мојот живот“, открива 43- годишната актерка.

Слични објави

Пет месеци по породувањето, Сека Алексиќ се соблече во бикини: Треба уште доста да се работи… (ФОТО)

Васко Спасоски

Претерала со фотошоп, ниту родена мајка не би ја препознала (ФОТО)

Igor

Ана Винтур советува кои парчиња облека ЗАДОЛЖИТЕЛНО да ги зачуваме и за наредната сезона!

Igor

МЕСТА ВО КОИ НЕ СМЕЕТЕ ДА ВЛЕЗЕТЕ: Сите знаат дека постојат, но речиси никој ги нема посетено

Еспресо

Јелена Карлеуша ја освои Анталија: Пејачката повторно изненади со изборот на бикини! (ФОТО)

Еспресо

ОЧИГЛЕДНО Ѝ ПРОСТИ: Еве што и купи Душко на Карлеуша за роденден

Igor

Остави Коментар

три + 9 =

Слични објави

Ни зимата не ја спречи да се разголи: Карлеуша ја дочека Новата година полугола (ФОТО)

Слободен Печат

ИТАЛИЈАНСКИ БРУСКЕТИ: Сите потребни состојки веќе ги имате дома (РЕЦЕПТ)

Igor

Ужива во Хрватска: Новак Ѓоковиќ од птичја перспектива (ФОТО)

Igor

Емотивна порака на Миа Костова: Запознав човек што го сакам повеќе од себе

Igor

Новата секси ѕвезда на Белатор: Запознајте ја руската Пантерка, сака да пука и да тепа! (ФОТО)

Еспресо

Сека Алексиќ лута на колегите кои го исмејуваат коронавирусот: Некои работи треба да се сфатат сериозно и одговорно!

Еспресо