22.8 C
Скопје
19:52 - 15 април, 2024

Ознака : шарлиз терон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кој е мажот со кој Шарлиз Терон беше „уловена“ на романтична прошетка: Ќе се изненадите од неговата професија

Еспресо
Во последните денови Шарлиз Терон не ја крие среќата. Покрај работата на светската промоција на претпоследниот филм од хит франшизата „Брзи и бесни“, 47-годишната холивудска...
СветСлајдерСцена

На Шарлиз Терон ѝ е преку глава: „Ме тераа да се пресоблекувам во филмовите за да бидам посексапилна“

Еспресо
Холивудската актерка Шарлиз Терон гласно и јасно порачува дека и е преку глава од мажите кои и го диктираат нејзиниот моден избор на малите и...
СветСлајдерСцена

Нова љубов или пријателство? Шарлиз Терон се зближи со поранешното момче на Хали Бери

Еспресо
Глумицата Шарлиз Терон во последно време се дружи со Габриел Обри, манекен кој бил во врска со Хали Бери и со која ја има 14-годишната...
СветСемејствоСлајдерСцена

(ФОТО)ЕДНА Е МАЈКА: Славни личности кои постојано им покажуваат на мајките колку ги сакаат

Еспресо
Мајката е незаменлива, полна со љубов, совети и препораки, личност која никогаш не се двоуми и дава сè за своите деца. Некои деца можат да...
Филм и ТВ

Што сè треба да направат актерите за улога во филм?

Еспресо
Кои од овие услови никогаш не би ги прифатиле, па макар да станува збор за Оскар и милиони? Мислите дека е лесно да се биде...
Филм и ТВ

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Long shot“ е урнебесна комедија која морате да ја погледнете! (ВИДЕО)

Еспресо
„Long shot“ е филмско остварување кое трае нешто повеќе од два часа, а веруваме дека ќе ви претставува идеален одмор по работната недела која веќе...
Секојдневие

Оваа боја на фустан е измислена за русокоси! (ФОТО)

Еспресо
Шарлиз Терон важи за дама со многу стил, а тоа го покажа и овој пат. На доделувањето на BAFTA наградите се појави во виолетов фустан...
Секојдневие

Шарлиз Терон стана мамец за погледи: Едноставниот фустан го зачини со неочекуван додаток (ФОТО)

Слободен Печат
Шарлиз Терон често е мамец за погледи поради оригиналните модни комбинации. Една таква покажа на 31. Меѓународен филмски фестивал во Палм Спрингс. Глумицата на доделувањето...
Uncategorized

Познатиот Мистер Бин во телото на преубавата Шарлиз Терон: Светот „вреска“ од смеа поради оваа реклама (ВИДЕО)

Слободен печат
Кристијан Диор снимаше спектакуларна реклама за „J’adoir Absolu“ парфемот со Шарлиз Терон во главната улога, а на интернет се појави пародија која набрзо стана вирална....
Uncategorized

Шарлиз Терон прозборе за страотната ноќ кога мајка ѝ го убила татко ѝ: Татко ми беше толку пијан што едвај одеше и влезе дома со пиштол

Слободен печат
Оскаровката Шарлиз Терон (44) имала само 15 години кога ѝ се случило најужасното нешто во животот – нејзината мајка Герда во самоодбрана го убила татко...