Ознака : славни личности

Здрави навики

Познатата шминкерка на славните ја откри тајната на совршената кожа: Овие 5 состојки ги имате во кујната!

Васко Спасоски
Кети Дино, шминкерката на познати личности, ги откри состојките на совршената маска за лице, а веќе ги имате дома. Прво одделете ги кесичките чај –...
Секојдневие

Како би изгледале познатите личности доколку се „обични“ луѓе без гламурот? (ФОТО)

Еспресо
Секогаш шик и елегантни, витки и младолики без разлика на годините – така ни изгледаат ѕвездите на црвениот тепих, на своите настапи, во филмовите и...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Свет Сцена

Можат да ви послужат како инспирација: Славните личности ги избраа овие песни за прв танц со партнерот! (ВИДЕО)

Еспресо
Кога паровите прават свадби, изборот на песна за прв танц е голема работа за нив, пишува Хафпост. Ако барате инспирација за овој посебен датум, погледнете...