20.8 C
Скопје
20:49 - 15 април, 2024

Ознака : лајфсатајл

ИнтимаЛајфстајлСлајдер

СĖ ШТО ТРЕБА ДА ЗНАЕТЕ ЗА ОРАЛНИОТ СЕКС: Ова тотално ќе ги излуди мажите

Еспресо
Оралното задоволство на партнерот, без сомнение, е еден од најдобрите сексуални акти во вашиот арсенал на задоволствс. Иако преземањето целосна контрола врз пенисот може да...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ВИДЕО | „Секогаш со него“: Италијанец си ја истетовирал потврдата за примена вакцина на неговата рака

И. Т.
Еден корисник на социјалните мрежи објави видео на „ТикТок“ се пофали со својата нова тетоважа. Имено, 22-годишен жител на Италија решил да си го истетовира...
ЛајфстајлРетроСлајдер

Петок 13-ти: 12 работи кои треба да ги знаете

Еспресо
Одење под скала или, не дај Боже, црна мачка што ви го блокира патот – многумина веруваат дека петок 13-ти носи несреќа. Иако не се...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСцена

Можат да ви послужат како инспирација: Славните личности ги избраа овие песни за прв танц со партнерот! (ВИДЕО)

Еспресо
Кога паровите прават свадби, изборот на песна за прв танц е голема работа за нив, пишува Хафпост. Ако барате инспирација за овој посебен датум, погледнете...