17.8 C
Скопје
01:10 - 26 мај, 2024

Ознака : ава карабатиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ава Карабатиќ доби повеќе гласови и од министерката за култура: Старлетата се огласи по изборите во Хрватска

Еспресо
Граѓаните на Хрватска избрираа нов состав на парламентот. Старлетата и поранешна учесничка во реални шоуа Ава Карабатиќ се кандидираше за парламентарните избори во Хрватска, а...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Ми подметнаа филм за возрасни“: Ава Карабатиќ среде скандал пред изборите во Хрватска

Еспресо
Поранешната учесничка во реално шоу Ава Карабатиќ учествува на парламентарните избори во Хрватска, само неколку години откако си ја проба среќата на претседателските избори. Таа...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ава Карабатиќ ја претстави својата политичка програма, па порача: „Легализација на проституцијата, кастрација на педофили“

Еспресо
Ава Карабатиќ неодамна ја шокираше нацијата кога најави дека ќе се кандидира за парламентарните избори во Хрватска, а додека сите мислеа дека тоа е шега,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Хрватската старлета оди на избори, се лекуваше од алкохолизам: „Трамп е херој!“

Еспресо
На поранешната хрватска ријалити ѕвезда и старлета Ава Карабатиќ не ѝ е непозната политичката сцена, но открива дека овој пат на сè пристапува многу позрело...
БалканСлајдерСцена

(Видео) „Морав, мојата ми изгоре“: Ава Карабатиќ украла рецепт за пица од Јутјуб, оригиналниот готвач ѝ се обрати

Еспресо
Хрватската старлета и пејачка Ава Карабатиќ (35), која го најави своето враќање на сцената со новата песна „Фер игра“, исто така стана поактивна на социјалните...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Шокантна исповед на Ава Карабатиќ: Ме заклучуваа во соба кога пиев, не се отрезнував по цел ден

Еспресо
Поранешната реалити ѕвезда Ава Карабатиќ заврши на клиника за одвикнување од алкохол откако падна во канџите на порокот, па пиела секој ден. Таа ексклузивно за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Исповед на Ава Карабатиќ за алкохолизмот: „Секој ден се опивав, не ми беше гајле за животот“

Еспресо
Со оглед на тоа што долго време се пишуваше дека хрватската старлета и убавица Ава Карабатиќ поради проблеми со алкохолот завршила на психијатрија, таа за...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Убавата Ава Карабатиќ заврши на психијатрија со позната дијагноза: „Кога ќе престане причината, ќе престане и последицата“

Еспресо
Старлетата Ава Карабатиќ веќе подолго време има проблеми со алкохолот, поради што се повлече од јавноста, ја нема ниту на социјалните мрежи, а како што...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ава Карабатиќ го објасни своето чудно однесување: 63% од луѓето кои се јавија на ескорт-огласот, се женети луѓе!

Васко Спасоски
По неколкумесечното објавување провокативни фотографии на социјалните мрежи, закажување стриптиз, па и наградна игра за „возрасни“, познатата хрватска старлета Ава Карабатиќ откри зошто го правела...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Што прави оваа жена? Хрватската старлета прави фотошоп на фотките како наша Мелита! (ФОТО)

Васко Спасоски
Старлетата и манекенка (31) прилично ги шокираше своите следбеници на социјалните мрежи со новите фотографии. Хрватката објавила фотографија на која задникот ѝ е со неприродна...