Tag : паника

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Еспресо
Актерката Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза, а како што наведува овој таблоид, таа на почетокот на годината доживеала нервен слом. – Анџелина едвај може...
Свет Сцена

Паника во кралското семејство: Децата изолирани поради коронавирусот!

Еспресо
Паниката околу коронавирусот го зафати и британското кралско семејство. Четворица ученици од училиштето кое го посетуваат принцот Џорџ и принцезата Шарлота од неодамна се ставени...