9.8 C
Скопје
23:39 - 26 февруари, 2024

Ознака : аптеки

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдерСцена

ЗА ВРЕМЕ НА КОРОНАКРИЗАТА СЕ БАРАШЕ ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА, СЕГА СЕ БАРА ЈОД: Ова е искуството од познатата хрватска глумица!

еспресо
Стравот од нуклеарна војна ја зголеми побарувачката за јод, калиум јодид и слични производи насекаде низ Европа. Но, лекарите се едногласни во предупредувањето дека никој...
ВестиРегионСлајдер

ВИДЕО: Косовската влада ги затвори СИТЕ АПТЕКИ во СЕВЕРНА МИТРОВИЦА, Србите бесни!

V. T.
Граѓаните од Северна Митровица се обидуваат да ги спречат инспекторите од Фармацевтскиот инспекторат на Косово да извршат увид. Заради напнатата сутуација полицијата ги придружува инспекторите,...