Tag : криза

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Еспресо
Актерката Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза, а како што наведува овој таблоид, таа на почетокот на годината доживеала нервен слом. – Анџелина едвај може...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Познатиот готвач Гордон Ремзи отпушти 500 луѓе среде кризата! (ФОТО)

Еспресо
Во добата на криза сред пандемија, многу бизниси мораа привремено да затворат. Така и познатиот готвач и ѕвезда на ријалити шоу, Гордон Ремзи, беше приморан...
Сцена Хороскоп

Хороскоп за 01 ноември 2019 – Овните во емоционална криза, Водолиите ќе имаат проблеми со нетпеливоста

Igor
Овен Ве очекуваат некои непријатности. Со оглед на тоа дека овие непријатности нема подолго да потрајат ве советуваме да бидете потрпеливи и да ги одложите...
Лајфстајл Сцена

Тие се пред развод: Ештон Качер и Мила Кунис побараа помош од експерт

Igor
Парот кој има една ќерка и еден син е во брак од 2014 година, а се забавуваат од 2012 година. Сето тоа се случило по...