Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Актерката Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза, а како што наведува овој таблоид, таа на почетокот на годината доживеала нервен слом.

– Анџелина едвај може да стои на нозе. Кога ќе стане веднаш и се слошува. Константно чувствува вртоглавици. Нејзините асистентки ретко ја пуштаат сама било каде бидејќи се плашат дека славната актерка наеднаш ќе се сруши на подот, открива весникот „New Weekly!”, од каде додаваат дека одамна Анџелина не е забележана да јаде нешто.

Како причина за таквата состојба на славната актерка се наведува средбата со Бред Пит и Џенифер Анистон на доделувањето на SAG наградите, како и нивното наводно смирување. Дека Анџелина паднала во тешка психичка состојба говори и податокот дека непосредно по средбата на Бред и Џенифер ја повикала на телефон колешката.

Слични објави

НА ИНСТАГРАМ УБАВИЦА, а во живо на ТВ гледачите ПОДЗИНАЛЕ во неверување (ФОТО)

Igor

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер имаат причина за славење и покрај самоизолацијата! (ФОТО)

Еспресо

Ексцентричниот Принц ја обожавал виолетовата боја, со денови не спиел, а починал од опијат 50 пати посилен од хероин

Еспресо

Гоца Тржан ги „подбра“ колегите што се жалеа за откажаните настапи! (ФОТО)

Еспресо

Цеца ќе стане баба: Снашката ќе ја мазам и пазам!

Igor

Наташа Беквалац има ново момче: Пејачката доби преубав подарок и на Инстаграм напиша – „Те сакам“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + шест =

Слични објави

И Хали Бери го прифати предизвикот – Погледнете колку гламурозно изгледа со само една перница (ФОТО)

Еспресо

4 многу едноставни работи кои мажите ги посакуваат во креветот

Igor

Кејт Бекинсејл по 19 години молчење изнесе детали од најстрашните 15 минути со холивудскиот предатор Харви Вајнстин! (ФОТО)

Еспресо

Братот на Кејт Мидлтон поради неа е во ДЕПРЕСИЈА: Притисокот е неиздржлив

Igor

Луѓе од целиот свет му испраќаат подароци, ова е папагалот Хуго од Сплит кој засега знае „само“ 2000 зборови (ВИДЕО)

Еспресо

Музички награди на Оскарите: Втора златна статуетка за Елтон Џон! (ВИДЕО)

Еспресо