03:27 - 23 јуни, 2024

Ознака : дистанцирал

ЛајфстајлСцена

Конечно откриена причината за нивниот развод

Igor
Иако веќе со месеци се зборува за тоа, разводот на Бредли Купер и Ирина Шејк изненади многумина, а сега се откриени и вистинските причини. Како...