11.8 C
Скопје
22:40 - 23 април, 2024

Ознака : бред пит

СветСлајдерСцена

Бред Пит и Харисон Форд се „фатиле за гуша“: Комплицираните односи не се „од вчера“, еве што се случило

Еспресо
За време на неодамнешното интервју за Esquire, Харисон Форд отворено проговоре за неговиот напнат однос со Бред Пит, кој датира од снимањето на познатиот акционен...
СветСлајдерСцена

Анџелина Џоли се одмаздува по разводот со Бред Пит

Еспресо
Актерот Бред Пит дознал дека неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли продала половина од нивното познато француско лозје на руски олигарх, ексклузивно дознава „Дејли Меил“.  ...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Нова драма на Бред Пит и Анџелина Џоли: „Одмаздољубивата“ продала имот од 30 милиони зад грб на Пит

Еспресо
Последното од драмата Бред Пит против Анџелина Џоли донесе интересен заплет кој ќе ги изненади фановите. Додека поранешната двојка минува низ непријатна битка за старателство...
СветСлајдерСцена

Гвинет Палтроу за Бред Пит и Бен Афлек: Едниот е подобар во кревет, а другиот во глума

Еспресо
Гвинет Палтроу ги спореди сексуалните вештини на нејзините две поранешни момчиња – холивудските актери Бред Пит и Бен Афлек. Актерката откри дека Афлек е „технички“...
СветСлајдерСцена

Златното срце на Бред Пит: Дозволил 105-годишен сосед да живее без кирија во неговата палата од 39 милиони долари

Еспресо
Оскаровецет Бред Пит стана тема на медиумите откако се дозна дека му дозволил на неговиот 105 годишен комшија да живее без да плаќа кирија во...
СветСлајдерСцена

Бред Пит продаде ексклузивен имот за 39 милиони долари (каде што живеел со Анџелина Џоли): Глумецот се сели на север

Еспресо
Додека Бред Пит и Анџелина Џоли го продолжуваат процесот на развод, актерот сега продаде имот во ексклузивната населба Беверли Хилс во Лос Фелиз, остварувајќи профит...
СветСлајдерСцена

Заборавените солзи на Џенифер Анистон: „Изгледаше како некој да ја прободе во срце“ на прашањето за деца и Бред Пит

Еспресо
Џенифер Анистон едвај имаше сила да одговори на прашањата за нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит во интервју за „Vanity Fair“ кое денес е речиси заборавено....
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

Бред Пит направи бизнис на Оскарите, гостите пиеја негов шапмањ: Цена на едно шише е 310 долари

М.П
Официјалниот пијалок на церемонијата на Оскарите, која синоќа се одржа во Лос Анџелес беше розе шампањ Fleur de Miraval од винаријата на Бред Пит, пренесува...
СветСлајдерСцена

(Видео) Брет Пит и Инес де Рамон заедно во Париз: 30 години помладата убавица блеска покрај холивудската ѕвезда

Еспресо
Бред Пит (59) бил забележан на вечера со неговата 30 години помлада девојка Инес де Рамон во Париз. Инес на видеото може да се види...
СветСлајдерСцена

Девојката на Бред Пит го официјалира разводот од Пол Весли: Нови свадбени ѕвона на повидок?

Еспресо
Инес де Рамон официјално се разведува од Пол Весли откако поранешната двојка се раздели пред неколку месеци. Новата девојка на Пит, ја поднела потребната документација...