25.8 C
Скопје
13:15 - 14 април, 2024

Ознака : руски олигарх

СветСлајдерСцена

Анџелина Џоли се одмаздува по разводот со Бред Пит

Еспресо
Актерот Бред Пит дознал дека неговата поранешна сопруга Анџелина Џоли продала половина од нивното познато француско лозје на руски олигарх, ексклузивно дознава „Дејли Меил“.  ...