21.8 C
Скопје
16:08 - 30 мај, 2024

Ознака : џенифер анистон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Анистон си го прегази зборот, се врати на ужасната фризура

Еспресо
Џенифер Анистон донесе допир на „Пријатели“ на Златните глобуси. Ѕвездата на серијата (54) изгледаше гламурозно во елегантен црн фустан додека позираше пред фотографите на 81-то...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Анистон ги откри навиките поради кои изгледа како да не старее: „Што подалеку од социјалните мрежи…“

Еспресо
Сега кога се приближува до средината на 50-тите години, Џенифер Анистон изгледа исто толку добро како кога за прв пат се појави во серијата „Пријатели“...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Анистон за Метју Пери: „Беше среќен и здрав. Се допишувавме тоа утро…“

Еспресо
Сакам луѓето да знаат дека тој беше навистина здрав. Работеше толку напорно. Навистина му беше дадена тешка работа. Многу ми недостига, изјави актерката. Актерката Џенифер...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Анистон се соблече гола: Актерката во жешка секс-сцена со Џон Хам

Еспресо
Џенифер Анистон зад себе има повеќе од три децении кариера, а на 54-годишна возраст реши да се разголи во серијата „The Morning Show“, само по...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Анистон се соблече во бикини: Забавно летување во друштво на ѕвезди

Еспресо
Американската актерка Џенифер Анистон (54) ги воодушеви своите 43 милиони следбеници на Инстаграм со серија фотографии и видеа за тоа како го поминала летото. На...
СветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Анистон го покажа затегнатото тело: „Не мора да се убиеме од вежбање за фит форма“

Еспресо
54-годишната американска актерка Џенифер Анистон го сподели својот сет на вежби како дел од новата кампања на Pvolve. Ѕвездата на „Пријатели“ ја покажа својата затегната...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Анистон отворено за падовите во љубовта: „Работам на тоа да не се плашам да кажам што сакам и што ми треба“

Еспресо
54-годишната американска актерка Џенифер Анистон го краси новиот број на The Wall Street Journal. Во интервју за списанието, таа рече дека нејзиниот личен живот е...
СветСлајдерСцена

(Фото) Џенифер Анистон „уловена“ после вежбање без шминка: Ќе ја препознаете?

Еспресо
Џенифер Анистон е снимена како излегува од теретана во Лос Анџелес. Носеше црни хеланки, црн горен дел со натпис „Stand Up To Cancer“ и апостолки....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Анистон не сака „дволични“ комплименти: „Ме возат со онаа (грда) фраза!“

Еспресо
Глумицата Џенифер Анистон им се „налути“ на фановите од кои доби бројни комплименти за нејзиниот изглед, откако таа позираше без шминка, покажувајќи ги дури и...
СветСлајдерСцена

Џенифер Анистон „уловена“ на вечера со поранешниот сопруг: Помирување на повидок?

Еспресо
Џенифер Анистон и Џастин Теру се „уловени“ заедно на вечера во Њујорк, поради што американските медиуми повторно почнаа да пишуваат за нивно можно помирување. Поранешните...